SPALVŲ IR MUZIKOS POPIETĖ SU EUGENIJUMI RAUGU IR MARIJUMI GVILDŽIU

Share this post


SPALVŲ IR MUZIKOS POPIETĖ SU EUGENIJUMI RAUGU IR MARIJUMI GVILDŽIU

Liepos 29 d. (šeštadienį ) 13 val. kviečiame į spalvų ir muzikos popietę. Popietės metu dailininkas Eugenijaus Raugas pristatys savo tapybos darbų parodą „ŠVIESOS SPALVA GAMTOS GARSE“ ir atliks muzikinius kūrinius iš savo albumo ,,Dusių dainos”. Viso renginio metu floristas Marijus Gvildys kurs floristinių kompozicijų improvizacijas.

EUGENIJUS RAUGAS – profesionalus dailininkas, tačiau jo kūrybos laukas yra gerokai platesnis. Jis nesiriboja vien vizualia tapybos raiška: greta tapybos menininkas kuria asambliažus, muzikines improvizacijas, dalyvauja performansuose. Visos šios kūrybos sritys E. Raugo gyvenime yra glaudžiai susijusios – papildo ir praturtina viena kitą, atveria naujas saviraiškos erdves, suteikia laisvės, įgyvendinant kūrybinius sumanymus, kurių jo galvoje – daugybė.

Dailininkas surengė per 30 personalinių parodų. Nuo 1999 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Jo kūriniai pasklidę plačiai – darbų yra įsigiję ne tik Zarasų, Rokiškio krašto muziejai, bet ir Vokietijos, Australijos, JAV, Izraelio, Kanados, Prancūzijos ir kitų šalių kolekcininkai.

MARIJUS GVILDYS – gėlių kompozicijų kūrėjas, tarptautinio floristikos šou „Įkvėpimo naktis“ organizatorius, kasmetinio žemės meno festivalio rengėjas, įvairių iniciatyvų vadovas, knygų apie floristiką ir žemės meną autorius.


Skip to content