Post Date: 2026-05-17
Žiūrėk. Patirk. Kalbėk: filmo peržiūra ir komiksų kūrimo dirbtuvės
Kviečiame 14-19 metų jaunuolius į antrąjį projekto „Žiūrėk. Patirk. Kalbėk.“ susitikimą!
Gegužės 20 d. 16 val. Amatininkų name vyks kūrybiška ir įkvepianti popietė jaunimui. Susitikimo metu žiūrėsime režisierės Ievos Miškinytės animacinį filmą „Saga”, kalbėsimės apie vaizdo pasakojimą, emociją ir kūrybą, o vėliau įsitrauksime į komiksų kūrimo dirbtuves.
Projektas kviečia jaunus žmones ne tik stebėti, bet ir kurti, išreikšti save, dalintis mintimis bei išbandyti naujas idėjas drauge. Projektą finansuoja Šakių rajono savivaldybė.
Laukiame visų norinčiųjų dalyvauti!


